Trymowanie brody – Warszawa

Posiadając brodę należy zadbać o jej wygląd i ułożenie. Odpowiednio przystrzyżona i wypielęgnowana broda jest modnym elementem wyglądu mężczyzny. Najlepszym wyborem, by broda była zadbana i wystylizowana jest wybranie się do barbera i skorzystanie z jego profesjonalnych usług. W naszym zespole specjalistów znajdują się barberzy i fryzjerzy, którzy opowiedzą Ci jak możesz zająć się swoim zarostem.

Częstotliwość trymowania zarostu zależy również od szybkości wzrostu włosów oraz długości brody. U niektórych mężczyzn jest to nawet kilka razy w miesiącu, a dla innych kilka razy w roku. Przy odpowiedniej higienie i dbaniu o wygląd brody zarost może wyglądać bardzo elegancko niezależnie od długości.

Beard Trim Warsaw

Razura to połączenie naszych specjalistów i klimatycznego salonu, w którym kompleksowo zajmiemy się każdym mężczyzną.  Oprócz pielęgnacji u barbera musisz zadbać również o higienę i wygląd brody pomiędzy wizytami w barber shopie. Nasi barberzy podpowiedzą Ci jak to zrobić i zaproponują odpowiednie do tego kosmetyki i narzędzia. Zapraszamy do zapisania się na wizytę w naszym salonie w celu trymowania brody.